OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: more
eo: pli

en: More
eo: Pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Position
eo: Loko

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
