OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: more
et: veel

en: More
et: Veel

en: Tags
et: Sildid

en: Resources
et: Ressursid

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Event
et: Sündmus

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Comment
et: Kommentaar

en: Customer
et: Klient

en: Desc
et: Kahanev

en: Upcoming events
et: Tulevased sündmused

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Position
et: Asukoht

en: Profile
et: Profiil

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: author
et: autor

en: People
et: Kasutajad

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Resource
et: Ressurss

en: More posts
et: Veel postitusi

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
