OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: more
eu: gehiago

en: More
eu: Gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Project
eu: Proiektua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Upcoming events
eu: Datozen gertaerak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Blog
eu: Bloga

en: Position
eu: Kokapena

en: Profile
eu: Profila

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: author
eu: egilea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka
