OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Audience
fi: Yleisö

en: more
fi: lisää

en: More
fi: Lisää

en: Tags
fi: Tagit

en: Resources
fi: Resurssit

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Files
fi: Tiedostot

en: All
fi: Kaikki

en: Comment
fi: Kommentti

en: Customer
fi: Asiakas

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Upcoming events
fi: Tulevat tapahtumat

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Blog
fi: Blogi

en: Position
fi: Sijoitus

en: Profile
fi: Profiili

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: author
fi: kirjoittaja

en: People
fi: Käyttäjät

en: Apply
fi: Käytä

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Upcoming Events
fi: Tulevat tapahtumat

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Resource
fi: Resurssi

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Event Date
fi: Tapahtuman päivämäärä

en: Master
fi: Isäntä
