OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: more
ga: Tuilleadh

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Phone number
ga: Fón

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Upcoming Events
ga: Imeachtaí ag teacht aníos

en: Publication
ga: Foilseachán
