OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: more
hr: više

en: More
hr: Više

en: Tags
hr: Oznake

en: Resources
hr: Resursi

en: Project
hr: Projekt

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Event
hr: Događanje

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Comment
hr: Komentar

en: Customer
hr: Kupac

en: Desc
hr: Silazno

en: Position
hr: Pozicija

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Features
hr: Značajke

en: People
hr: Korisnici

en: Apply
hr: Primjeni

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Event Date
hr: Datum događanja

en: Asc
hr: Uzlazno
