OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Audience
hu: Közönség

en: more
hu: tovább

en: More
hu: Több

en: Tags
hu: Címkék

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Event
hu: Esemény

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Customer
hu: Vevő

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Upcoming events
hu: Közelgő események

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Profile
hu: Profil

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Features
hu: Jellemzők

en: author
hu: szerző

en: People
hu: Emberek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Authors
hu: Szerzők

en: Bloggers
hu: Bloggerek

en: Publications
hu: Közlemények

en: Grant
hu: Engedély

en: Building
hu: Felépítés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Middle name
hu: Középső név

en: More posts
hu: További bejegyzések

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Event Date
hu: Esemény dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: A field replacing node title.
hu: A tartalom címét helyettesítő mező.

en: Public email
hu: Publikus email

en: Related Projects
hu: Kapcsolódó projektek
