OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Comment
kk: Пікір

en: Blog
kk: Блогі

en: Profile
kk: Профиль
