OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: People
km: មនុស្ស

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
