OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Upcoming events
kn: ಮುಂಬರುವ ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: People
kn: ಜನರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು

en: Building
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
