OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: more
ku: زیاتر

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: People
ku: خەڵک

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
