OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: More
mg: Tohiny

en: Comment
mg: Heviteny

en: People
mg: Olona
