OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: more
my: ပို၍

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: author
my: စာရေးသူ

en: People
my: လူများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
