OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: more
ne: धेरै

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Blog
ne: ब्लग

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
