OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: more
nn: meir

en: More
nn: Meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Event
nn: Hending

en: All
nn: Alle

en: Comment
nn: Kommentar

en: Upcoming events
nn: Komande hendingar

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: People
nn: Folk

en: Apply
nn: Bruk

en: Bloggers
nn: Bloggarar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
