OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: more
oc: mai

en: More
oc: Mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Event
oc: Eveniment

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Comment
oc: Comentari

en: Events
oc: Eveniments

en: Position
oc: Posicion

en: Profile
oc: Perfil

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: author
oc: autor

en: People
oc: Personas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Nid
oc: Nis

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Master
oc: Maître

en: A field replacing node title.
oc: Un camp se substituant al títol del nosèl.
