OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: More
os: Ноджы

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
