OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: People
pa: ਲੋਕ
