OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: more
ps: نور

en: More
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: All
ps: ټول

en: Comment
ps: تبصره

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
