OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Position
se: Virgi

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre
