OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: more
si: තවත්

en: More
si: තව

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
