OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: more
sl: več

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Comment
sl: Komentar

en: Position
sl: Položaj

en: Profile
sl: Profil

en: People
sl: Uporabniki
