OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: more
sq: tjetër

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: All
sq: Të gjitha

en: Comment
sq: Komenti

en: Blog
sq: Ditari

en: Profile
sq: Profili
