OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: Audience
sv: Målgrupp

en: more
sv: mer

en: More
sv: Mer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Resources
sv: Resurser

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Event
sv: Händelse

en: Files
sv: Filer

en: All
sv: Alla

en: Comment
sv: Kommentar

en: Customer
sv: Kund

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Upcoming events
sv: Kommande aktiviteter

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Blog
sv: Blogg

en: Profile
sv: Profil

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Features
sv: Funktioner

en: author
sv: författare

en: People
sv: Personer

en: Apply
sv: Applicera

en: Building
sv: Byggnad

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Resource
sv: Resurs

en: More posts
sv: Fler inlägg

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
