OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Customer
th: ลูกค้า

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Blog
th: บล็อก

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: author
th: ผู้เขียน

en: People
th: บุคคล
