OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: More
ug: داۋامى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Blog
ug: بلوگ

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: People
ug: ئەزالار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
