OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: more
az: daha çox

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: Position
az: Vəzifə

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: People
az: İnsan

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
