OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Event
bs: Događaj

en: All
bs: Sve

en: Comment
bs: Komentar

en: Events
bs: Događaji

en: Upcoming events
bs: Nastupajući događaji

en: First name
bs: Ime

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
