OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Audience
ca: Audiència

en: more
ca: més

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Resources
ca: Recursos

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Comment
ca: Comentari

en: Customer
ca: Client

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Blog
ca: Bloc

en: Position
ca: Posició

en: Profile
ca: Perfil

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Features
ca: Funcionalitats

en: author
ca: autor

en: People
ca: Gent

en: Apply
ca: Aplica

en: Authors
ca: Autors

en: Publications
ca: Publicacions

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Publication
ca: Publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Resource
ca: Recurs

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Master
ca: Mestre
