OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: more
cs: více

en: More
cs: Více

en: Tags
cs: Štítky

en: Resources
cs: Zdroje

en: Project
cs: Projekt

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Comment
cs: Komentář

en: Customer
cs: Zákazník

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Position
cs: Pozice

en: Profile
cs: Profil

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Apply
cs: Použít

en: Building
cs: Prvky webu

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: More posts
cs: Více příspěvků

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
