OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Audience
gl: Audiencia

en: more
gl: máis

en: More
gl: Máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Event
gl: Evento

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Comment
gl: Comentario

en: Customer
gl: Cliente

en: Events
gl: Eventos

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Blog
gl: Blogue

en: Position
gl: Posición

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Features
gl: Funcionalidades

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".
