OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: more
gu: વધુ

en: More
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: author
gu: લેખક

en: People
gu: લોકો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
