OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Asc
ht: Mont
