OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
