OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: more
ka: მეტი

en: More
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Resources
ka: რესურსები

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: author
ka: ავტორი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: - All -
ka: - ყველა -
