OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Audience
lt: Auditorija

en: more
lt: daugiau

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Event
lt: Įvykis

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Comment
lt: Komentaras

en: Customer
lt: Klientas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Position
lt: Pozicija

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: author
lt: autorius

en: People
lt: Žmonės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
