OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Audience
lv: Lasītāji

en: more
lv: vairāk

en: More
lv: Vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Resources
lv: Resursi

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Event
lv: Notikums

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Comment
lv: Komentārs

en: Customer
lv: Klients

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Upcoming events
lv: Gaidāmie notikumi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Blog
lv: Blogs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Profile
lv: Profils

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: People
lv: Cilvēki

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: More posts
lv: Vairāk ziņojumu

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.
