OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: People
ml: ആളുകള്‍

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
