OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Blog
mn: Блог

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: People
mn: Хүмүүс
