OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: more
mr: आणखी

en: More
mr: अधिक

en: Resources
mr: संसाधने

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: People
mr: लोक

en: Basic page
mr: साधे पान
