OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: more
sk: viac

en: More
sk: Viac

en: Tags
sk: Značky

en: Project
sk: Projekt

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Event
sk: Podujatie

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Comment
sk: Komentár

en: Customer
sk: Zákazník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Position
sk: Pozícia

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: author
sk: autor

en: People
sk: Používatelia

en: Apply
sk: Použiť

en: Authors
sk: Autori

en: Grant
sk: Udeliť oprávnenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: More posts
sk: Viac príspevkov

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Asc
sk: Vzostupne
