OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Name
sr: Име

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
