OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: user
ta: பயனர்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: more
ta: மேலும்

en: More
ta: மேலும்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Resources
ta: வளங்கள்

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Project
ta: திட்டம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Comment
ta: கருத்து

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Position
ta: இடம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: People
ta: நபர்கள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Resource
ta: வளம்

en: Basic page
ta: அடிப்படை பக்கம்
