OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: more
te: మరిన్ని

en: More
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Resources
te: వనరులు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: All
te: అన్నీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Position
te: స్థానం

en: Features
te: విశేషాలు

en: People
te: ప్రజలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
