OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (98 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: Audience
uk: Аудиторія

en: more
uk: ще

en: More
uk: Ще

en: Tags
uk: Теґи

en: Resources
uk: Ресурси

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Event
uk: Подія

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Comment
uk: Коментар

en: Customer
uk: Покупець

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Upcoming events
uk: Трапиться незабаром

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Blog
uk: Блоґ

en: Position
uk: Позиція

en: Profile
uk: Профіль

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Features
uk: Властивості

en: author
uk: автор

en: People
uk: Люди

en: Apply
uk: Застосувати

en: Authors
uk: Автори

en: Bloggers
uk: Блоґери

en: Publications
uk: Публікації

en: Grant
uk: Надати

en: Building
uk: Компіляція

en: Offset
uk: Зміщення

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: Publication
uk: Публікація

en: Students
uk: Студенти

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Resource
uk: Ресурс

en: Middle name
uk: По-батькові

en: More posts
uk: Більше дописів

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Event Date
uk: Дата події

en: Alumni
uk: Випускники

en: Room
uk: Кімната

en: Event Title
uk: Заголовок події

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: A field replacing node title.
uk: Поле, що замінює заголовок матеріалу.

en: Sitewide
uk: По всьому сайту

en: Academic degree
uk: Вчений ступінь

en: Admision year
uk: Рік вступу

en: Biography
uk: Біографія

en: Courses taught
uk: Предмети, що вивчені

en: Event Destiption
uk: Опис події

en: Event Duration
uk: Тривалість події

en: Event Image
uk: Зображення події

en: Event Place
uk: Місце події

en: Graduation year
uk: Рік випуску

en: Project Files
uk: Файли проекту

en: Project Head
uk: Керівник проекту

en: Project Participants
uk: Учасники проекту

en: Project URL
uk: URL проекту

en: Public email
uk: Загально-доступна електронна адреса

en: Research Topics
uk: Теми досліджень

en: Research topics
uk: Теми досліджень

en: Resource Files
uk: Файли ресурсу

en: Resource category
uk: Категорія ресурсу

en: Scientific Journal
uk: Науковий журнал

en: Speciality
uk: Фах

en: Staff role
uk: Роль співробітника

en: Student group
uk: Студентська група

en: Use format: +[country code] [region code] [phone number] (ext [extension ])
uk: Використовуйте формат: +[код країни] [код області] [номер телефону] (дод. [додатковий номер])

en: Use <em>events</em> to share events in your department.
uk: Використовуйте <em>події</em> щоб поділитися ними на вашій кафедрі.

en: <em>Projects</em> can be promoted to the front page.
uk: <em>Проекти</em> можуть бути виведені на головну сторінку.

en: Use <em>Publications</em> for publications.
uk: Для публікацій використовуйте <em>Публікації</em>.

en: Use <em>resources</em> for uploading files or documents.
uk: Для відвантаження файлів чи документів використовуйте <em>ресурси</em> .

en: Related Blog Entries
uk: Пов'язані записи блогу

en: Blog Block on Front
uk: Блок Блогу на головній

en: Events page
uk: Сторінка подій

en: No information has been found that fulfills your criteria. Please, change criteria or reset filter.
uk: Інформації відповідно вашим критеріям не знайдено. Змініть критерій або скиньте фільтр.

en: Upcoming events first
uk: Перші майбутні події

en: Upcoming events rest
uk: Останні майбутні події

en: Past Events
uk: Минулі події

en: Faculty/Staff
uk: Факультет/Співробітники

en: Attached Publications
uk: Приєднані публікації

en: Featured Projects
uk: Головні проекти

en: More projects
uk: Ще проекти

en: Research Topic
uk: Досліджувана тема

en: Related Projects
uk: Пов'язані проекти
