OpenAcaDept Features (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: Audience
ur: شائقین

en: more
ur: مزید

en: More
ur: مزید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
