Open AdStream (7.x-3.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad
