Open AdStream (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Path
ast: Camín

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
