Open AdStream (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: here
bg: Тук
