Open AdStream (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Width
bn: প্রস্থ
